התוכן הוא המלך

מה לעשות שרואים נחש

 

 הבחנתם בנחש? כאשר רואים נחש חשוב ביותר לא לנסות וללכוד את הנחש לבד אלא לקרוא לשירות של לוכד נחשים מוסמך. רק לוכד נחשים מקצועי יהיה בעל הידע וההבנה בתחום ויבצע את הלכידה על הצד הטוב ביותר בתחום .

בשום פנים ואופן לא להרוג את הנחש

כאשר אתם רואים נחש חשוב ביותר לא לנסות ולהרוג את הנחש. שימו לב, על פי חוק הנחש נחשב לחיה מוגנת והמשמעות היא כי פגיעה בנחש נחשבת לעבירה פלילית. מכאן, אם אתם רואים נחש, חשוב ביותר לקרוא לשירות של לוכד נחשים. רק לוכד מיומן בתחום יגיע תוך כמה דקות ויבצע את הלכידה בצורה המקצועית ביותר. מה אפשר לעשות עד שהוא יגיע למקום? אפשר לנסות ולשמור על קשר עם הנחש על מנת להכין ללוכד את האזור בצורה טובה יותר ולהראות לו את מקום ההימצאות של הנחש. 

אל תבצעו תנועות חדות כאשר אתם רואים נחש

מה עוד חשוב לעשות כאשר אתם מבחינים בנחש? כאשר אתם מבחינים בנחש חשוב ביותר לא לבצע תנועות חדות. ביצוע תנועות חדות מצידכם יעורר את הנחש והוא עשוי להרגיש מאוים. לעומת זאת, כאשר אתם לא מבצעים תנועות חדות, אין כל חשש כי הנחש יתקוף כי הוא לא ירגיש מאוים. לוכד מקצועי יגיע תוך מספר דקות ויתחיל בפעולת הלכידה. כאשר לוכד מיומן יגיע למקום במהירות ויבצע את הלכידה תרגישו בטוחים יותר. 

שימו לב, אם יש לכם ילדים קטנים בבית, חשוב ביותר להרחיק את הילדים מהנחש- הם אינם מבינים את עוצמת הפגיעה שלו ואינם מבינים כיצד יש להתנהג במקרה בו יש נחש בבית ולכן חשוב ביותר להרחיק אותם מהנחש כמה שיותר מהר על מנת לא ליצור מצב של פגיעה של הנחש והיזדקקות לטיפול רפואי.

לעוד כתבות באתר זירת המומחים :

  1. איך מתבצע הרמת סינוס
  2. איך לבצע תיקון לדלת זכוכית

אפשר לצלם את הנחש עבור הלוכד

נחשים אינם נכנסים לבתים של אנשים סתם כך, לרוב הם מעדיפים לשהות בחוץ ובעיקר במקומות בהם יש צמחייה שאינה מסודרת ובמחסנים בהם יש ציוד רב ושם הם יכולים להתחבא. אם אתם גרים בבית פרטי ויש לכם גינה וגם מחסן, הרי חשוב ביותר לוודא כי הגינה מסודרת וכך גם המחסן. הנחשים יכולים להתחבא שעות ארוכות ולכן חשוב ביותר להזעיק איש מקצוע מיומן כאשר אתם מבחינים בנחש בבית. 

מה עוד אפשר לעשות כאשר אתם מבחינים בנחש בבית? אפשר לנסות ולצלם את הנחש עבור הלוכד. כאשר אתם מצלמים את הנחש עבור הלוכד, יש לו אפשרות לבחון האם מדובר בנחש ארסי או שמא מדובר בנחש שאינו ארסי. שימו לב, אם מדובר בנחש ארסי, חשוב ביותר ללכוד את הנחש במהירות. את הלכידה יש להשאיר לידי לוכד מיומן בתחום אשר יגיע עם לוכדן לטובת לכידה מהירה. 

מה לעשות שרואים נחש