התוכן הוא המלך

שנינו יחד תחת מטריה אחת

הנה החורף כבר קרב ובא וכמו בכל שנה בתחום מוצרי הפרסום וקידום המכירות אנו ביעל בר נערכים במרץ לבנות את קטלוגי החורף שלנו – קטלוג גדוש במאות מוצרי פרסום לחורף עם היצע גדול של צבעים סוגים וגדלים בניהם תוכלו למצוא את הביגוד החורפי שלנו, מטריות ממותגות, ספלים לשתייה חמה ממותגים, כוסות ובקבוקים טרמיים ועוד.

היום בחרנו להתמקד ולספר לכם דווקא על המטריות שלנו – במה כדאי לבחור וכיצד למתג אותן בצורה נכונה כך שהמוצר אותו תרכשו יהווה מקסימום של מוצר פרסומי בו העלות מול התועלת היא הגבוהה ביותר.

אין זה סוד כי אחד מסממני החורף הבולטים ביותר הן המטריות – בין אם מדובר בחלוקה לעובדים ובין אם מדובר לחלוקה ללקוחות מטריות הן ללא ספק מוצר שימושי שבוודאות יביאו לתוצאות ולהכרה במותג שלכם.
לבחירת המטריה הנכונה תחילה יש להבין מיהו קהל היעד שלכם ובאיזה מטריה הוא יעשה את השימוש הרב ביותר
לדוגמא אם מדובר בקהל צעיר כגון ילדים לרוב תתאים לו מטריה של 21-23 אינץ' כאשר המוט אינו מתקפל והידית מעץ לנשיאה נוחה או אם מדובר
במוצר מתנה ללקוחות על הדרך מומלץ למתג מטריה המתקפלת ל – 3 חלקים כזו שהיא קלה לנשיאה ונכנסת בתיק ואם מדובר במתנה לעובדים שלכם אנו ממליצים להשקיע יותר וללכת על מטריה יקרה, מאסיבית וגדולה יותר.

מיתוג המטריות

כיצד תדעו שמטריה באמת טובה ועמידה?

בתחום ייבוא המטריות אין סודות וברוב המוחלט של המקרים עלות המטריה היא תהיה זו שתעיד על המטריה אם היא טובה וחזקה או כזו שנשברת בקלות כאשר מגיעה רוח קלילה בנוסף ישנה משמעות לחומר ממנו מיוצרת המטריה ישנן מטריות עשויות זרועות פיברגלס לחיזוק המוטות מטריות כאלו לרוב יהיו חזקות יותר ולבסוף מנגנון הפתיחה והסגירה – מטריה יקרה יותר מעידה על מנגנון איכותי ועמיד יותר.

כיצד למתג את המטריות?

מיתוג המטריות מתבצע על גבי המשולשים בראש המטריה – הכל תלוי בתקציב שלכם כך שככל שתמתגו יותר צלעות במטריה כך החשיפה תהיה גדולה יותר
והמותג שלכם יראה יותר על גבי המטריה יש אפשרות למתג צלע אחת, חצי מהצלעות ואף את כל צלעות המטריה כפי שהזכרנו למעלה הכל תלוי בתקציב אותו הקצבתם עבור מטריות ממותגות.

את המטריות אנחנו מדפיסים בדפוס משי או בסובלימציה – דפוס משי לרוב יתאים למטריות בגוונים כהים וכאשר מספר הצבעים של הלוגו שלכם הוא מועט ( עד 4 צבעים לערך) דפוס סובלימציה אומנם יקר יותר כאשר מדובר בכמות גדולה אך ניתן להדפיס בסובלימציה תמונה צבעונית לגמרי ואין משמעות הדפוס זה למספר הצבעים של הלוגו שלכם אך ישנו חיסרון בדפוס סובלימציה כיוון שדפוס זה מתאים למטריות בהירות בלבד ומומלץ להדפיס רק על מטריות לבנות לכן יש לקחת זאת בחשבון.

לסיכום מטריות ממותגות הן מוצר פרסומי מוביל לימי החורף כזה שנעשה בו שימוש רב ומביא ורק במקומות ציבוריים לכן זה מוצר שמביא לחשיפה גבוהה של המותג שלכם.
נזכיר לכם שאנחנו כאן לכל שאלה – צוות יעל בר הדפסות ישמח לייעץ לכם בטלפון
0722-11-22-72